Korduma kippuvad küsimused

Kui Sa ei leia siit vastust oma küsimusele, siis kirjuta meile biotrend@biotrend.ee või helista +372 44 600 50

Transport

Tellimusele on võimalik järgi tulla Biotrend OÜ esindusse, Tartu mnt.35/J.Kunderi 8A, Tallinn. Biotrend OÜ logistikapartneriteks tellimuste kohaletoimetamisel on DPD Eesti AS, AS Eesti Post (Omniva) ja Itella Estonia OÜ

Me saadame tellimusi ka väljaspoole Eestit ja kui Teie riiki pole nimekirjas, siis palun võtke meiega ühendust biotrend@biotrend.ee aadressil ja me lisame selle riigi võimalusel. Alates 99 € on toodete kohaletoimetamine Balti riikides (Eesti, Läti, Leedu) tasuta Alates 149 € on toodete kohaletoimetamine Soome tasuta, välja arvatud rahvusvaheline maksipakk, kuni 20 kg.

Maksevõimalused

Tellimuste eest saab tasuda kõikide eesti pangalinkidega ja arvega. Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Arvega maksta soovides vali "maksan arvega", soovides liisingut vali Esto järelmaks. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta. Arvega maksmisel tuleb tasuda hiljemalt arvel näidatud kuupäevaks, vastasel juhul Sinu tellimus tühistatakse. Leping jõustub, kui raha on Biotrend e-poe pangakontole laekunud.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Esto järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Esto järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. Esto järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga. TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Tellimine ja tagastus

Tellimused, mis on esitatud ja mille eest ettemaks on laekunud Tradehouse arvelduskontole tööpäevadel enne kella 13.00, saab Ostja kätte juba järgmisel tööpäeval või vastavalt tootekaardile märgitud tarneajale. Saartele võib kauba kohale toomine võtta aega kuni 3 tööpäeva. Kui juhtub, et toode on otsas või esinevad tarneraskused, siis klienditeenindus võtab ühendust ja lepitakse ko kku uus tarneaeg.

Tõepoolest on e-poest ostes võimalik tooteid 14 päeva jooksul tavaliselt tagastada. Tagastamise õigust ei kohaldata vastavalt võlaõigusseadusele kosmeetika- ja hügieenitoodetele (suletud pakendis tooted, mis ei ole tagastavad tervisekaitse ja hügieenilistel põhjustel pärast toote avamist).